Facebook

   

Aktualności

   

Kontakt

 
Wsparcie:
Marcin Fiedorowicz
+48 606 944 971
marcin.fiedorowicz@worksystem.pl
 
 
Wsparcie dla serwerów:
Maciej Piekielniak
+48 606 316 722
maciej.piekielniak@worksystem.pl
 
 

Pytania i odpowiedzi

Dla kogo przeznaczony jest WorkSystem HT ?

WorkSystem HT przeznaczony jest dla producentów stolarki otworowej.

-----

Jakie są ograniczenia WorkSystem HT ?

WorkSystem HT nie ma żadnych ograniczeń zarówno towarowych jak i ilościowych. W odróżnieniu od wdrażanych programów przez dostawców elementów np. okuć czy profili, WorkSystem HT nie jest ograniczony w żaden sposób. Dzięki temu nie jesteście Państwo związni z żadnym z dostawców tzw. umową lojalnościową. Otrzymujecie Państwo niezależność cenową.

-----

Jakie korzyści wynikają z zastosowania WorkSystem HT ?

Dzięki zastosowaniu WorkSystem HT każda firma zajmująca się produkcją stolarki otworowej w bardzo krótkim okresie może ograniczyć koszty obsługi około produkcyjnej do niezbędnego minimum.

Wybrane funkcjonalności programu:

  • import dokumentów elektronicznych od dostawców - ograniczamy czas potrzebny na uzupełnienie stanów magazynowych wykorzystywanych w procesie produkcji, niejednokrotnie są to dziesiątki pozycji;
  • import informacji z programów konstrukcyjnych;
  • kontrola cen dostaw wg zadanych warunków;
  • eksport informacji do zewnętrznych programów magazynowych i księgowych;

więcej...

-----

Dla jakiej wielkości przedsiębiorstwa przeznaczony jest WorkSystem HT ?

Wielkość przedsiębiorstwa nie ma znaczenia. WorkSystem HT doskonale sprawdza się zarówno w małych, dopiero startujących firmach jak i w dużych z już ugruntowaną pozycją na rynku.

-----

Z jakimi programami konstrukcyjnymi współpracuje WorkSystem HT ?

WorkSystem HT współpracuje z najbardziej popularnymi programami konstrukcyjnymi wykorzystywanymi przez producentów stolarki otworowej. Sa to m in. Stolcad (Sadowski Software), easyWIN (RAMASOFT), LiczOkno (FIKABO SOFTWARE), ALI-CAD (Aliplast).

-----

Z jakimi innymi programami/dostawcami współpracuje WorkSystem HT ? Chodzi o wymianę dokumentów elektroncznych.

WorkSystem HT współpracuje z m. in. z: Symfonia, Cel Glas, Press Glas, VBH, Pilkington, Glaspol, Aluplast, Roto Frank, Rehau, Decco, AGC Warszawa, AGC Wrocław, VEKA Polska, Effector II, Deceuninck Polska.

-----

Czy możliwa jest współpraca WorkSystem HT z innymi programami, z którymi w chwili obecnej nie ma połączenia ?

WorkSystem HT zbudowany jest w sposób umożliwiający bardzo łatwą jego rozbudowę o dodatkowe moduły. Jeżeli pracujecie Państwo z wykorzystaniem programu jeszcze nie obsługiwanym przez WorkSystem HT, istnieje możliwość stworzenia specjalnie dla Państwa dodatkowego modułu importującego lub eksportującego dokumenty w celu wymiany elektronicznej.

-----