Facebook

   

Aktualności

   

Kontakt

 
Wsparcie:
Marcin Fiedorowicz
+48 606 944 971
marcin.fiedorowicz@worksystem.pl
 
 
Wsparcie dla serwerów:
Maciej Piekielniak
+48 606 316 722
maciej.piekielniak@worksystem.pl
 
 

Firma

 

WorkSystem Team jest jednym z wiodących twórców oprogramowania ERP wspierającego produkcję stolarki otworowej. Nasze produkty pomagają w sprawnym i optymalnym procesie produkcyjnym.

Nasze motto:
"Firma to ludzie, którzy ją tworzą. Nasza firma to zespół ludzi pracujących wspólnie na sukcesy naszych klientów."

Nasza firma to połączenie umiejętności i wieloletniego doświadczenia we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań. Naszym celem jest tworzenie nowoczesnych, funkcjonalnych a przede wszystkim efektywnych rozwiązań informatycznych, pozwalających na maksymalne usprawnienie działań biznesowych.

Wiedza i wykształcenie naszego zespołu powoduje, iż zaufały nam polskie i zagraniczne firmy z branży produkcji stolarki otworowej.

Dzięki stałej współpracy z firmami z branży stolarki otworowej udało nam się stworzyć oprogramowanie, które nadzoruje wszystkie procesy produkcji już od momentu przyjęcia zamówienia, poprzez kompletny proces wykonawczy, skończywszy na transporcie gotowych produktów i dokumentacji księgowej.

Dysponując bogatym doświadczeniem oraz kompetentnym personelem, zapewniamy obsługę informatyczną na najwyższym poziomie. Naszym atutem jest wytrwałość i "tworzenie z pasją", dzięki której wykonane przez nas zadania i projekty stają się bezkonkurencyjne. Doskonałym tego przykładem jest nasz WorkSystem HT, który z wielkim powodzeniem został wdrożony w wielu firmach produkujących stolarkę otworową.

WorkSystem HT powstał i rozwija się dzięki naszym klientom, którzy czynnie biorą udział w jego rozwoju. Klientom, którzy wytyczają nowe standardy w dziedzinie stolarki okiennej.

Cieszymy się, że nasza praca znajduje uznanie wśród naszych Klientów.

Tych z Państwa, którzy nie znają jeszcze naszych innowacyjnych rozwiązań zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do współpracy

WorkSystem Team